MASH Gargano - ubytování v kempu MASH Gargano, plně vystihující své jméno

MASH Gargano, kemp vystihující své jméno Příjemné spaní v přírodní rezervaci Parco Nationale del Gargano Velká společenská místnost s obrovskou kuchyní Milovníci místní gastronomie si přijdou na své Políčko s bio zeleninou, která je k dispozici návštěvníkům Pár desítek metrů od kempu je krásná a opuštěná pláž
Hvězda Hvězda Hvězda

Generální partner

Logo KV ELEKTRO linka

Zvláštní poděkování

Helena Vaňková - sponzor projektu
Petr Kozák - sponzor projektu
Zdeněk Davídek - lodní konstruktér

linka

Hlavní partneři

Logo Eurolines Logo Generali Logo Skippers Club
linka

Mediální partneři

Logo Turistika.cz Logo Malý dobrodruh Logo Yachting revue Nautimages Logo Nature Picture

Jana Vaňátková - nezávislý novinář
Jan Mottl - grafik, fotograf
Martin Lukeš - webmaster

linka

Partneři

Logo Odcestuj Logo REKO Logo Osobní autodoprava Logo Captail Hero Logo YACHTPRO Logo Expres Menu Logo Keukenhof Logo Amaze Logo Centerpoint Charters Logo KMI Logo Faust Design Logo CB Logo Vype Logo Salve

Novinky na Garganu

linka
Tatínek dobrodruh je tatínek vzor!

Tatínek dobrodruh je tatínek vzor!

7.8.2015

Holky možná mají rády panenky, ale kluci URČITĚ milují dobrodružství. Víme, kde ho najdete!

"Chybí mu mužský vzor," postěžovala si rozvedená paní Pavla. "Bývalý manžel jezdil zamlada s batohem na vandry, ale s postupujícím věkem zlenivěl a kluky vlastně už nikam nevzal," smutně vzpomíná na doby, v nichž se těšila, jak budou nejen s manželem, ale i dvěma syny poznávat krásy světa. Jenže život ji určil úlohu ženy, která se má co ohánět, aby kluky uživila a na výpravy už chybí prostor. Povzdech o chybějících mužských vzorech je slyšet s vícero míst. Každý kluk při by chtěl mít při četbě dobrodružné literatury, od Karla Maye po Julese Verna, za kamaráda Old Shatterhanda nebo kapitána Nema. Jenže kde nic není ani smrt nebere. A nebo je tomu jinak? Nemáme svého hrdinu na dosah ruky, jen jsme líní si to přiznat?

Jedna z nejčastějších výmluv proč něco nejde, je odkaz na nedostatek času a pracovní vytížení. Jenže práce máme přesně tolik, kolik si jí pustíme k tělu. Není náhodou, že ti nejúspěšnější jsou na své pozici proto, že dokáží odpočívat. Ti, kteří to neumí, končí zhroucení v křeslech psychoterapeutů. U nás v Garganu nabízíme unikátní možnost stát se nejen vzorným tatínkem, ale i vysněným hrdinou, který umí rozdělat oheň, nebojí se moře a dokonce zvládne řídit loď. Samozřejmě pod dozorem zkušeného kapitána. Důležité věci mají až příliš často jednoduché řešení. Nikdo nezpochybní fakt, že výchova dětí je důležitá, ale leckdo vzápětí argumentuje nedostatkem času, potřebou kariérního postupu... a spoustou dalších výmluv. Pokud si my tatínci připustíme, že chceme být pro své dítě vzorem, stačí si vzít dovolenou a prostě to udělat. Jižní Itálie je bezpečná exotika, ubytování v plně vybaveném MASH stanu je na jednu stranu komfortní, na druhou má přece jen příchuť exotiky. U navíc se u nás domluvíte česky. A jen tak mezi námi, prozradíme vám tajemství, které váš malý pirát znát nemusí. Máme u nás plné pokrytí wifi sítí, což znamená, že si OBČAS můžete zkontrolovat, co se doma nebo v práci děje. Jde spíše o jistou komunikační pojistku, kterou je lépe nevyužít a naplno se věnovat klukovským dobrodružstvím, neb v každém chlapovi je po celý život kus kluka.

Každý člen rodiny má občas potřebu být sám nebo s těmi svými. Chlapi chodí na ryby, dámy do kavárny nebo si jednou za čas uspořádají ?babince?, ať už je záminkou cokoliv. Když budou malí i velcí mužští spolu, sociální roli ?chlapa v rodině? to posílí, ale ještě navíc umožní druhé půlce, aby si užila svou zábavu, odpočinula, orazila. Zkrátka win-win strategie, kdy na krátké mužské dovolené vydělají naprosto všichni, včetně ženské části rodiny. Má to jediné "ale". Udělat ten první krok. Kontaktovat nás. Vše se dá domluvit, zařídit, doporučit, ukázat, pomoci naplánovat. Máme loď, známe okolí a co si budeme nalhávat, i my si uskutečňujeme své sny a touhy.

A jak dopadla paní Pavla z úvodu našeho příběhu? Našel se nový partner, který se nebojí vzít batoh, vezme kluky na víkend i kus prázdnin... a kdo ví, třeba umí řídit loď. A nepotřebuje k tomu asistenci maminky. Chlapi si přece poradí sami, ne?


PF 2015

PF 2015

6.1.2015

Šťastný nový rok!


MASH Gargano
Dovolená Gargano

Ubytování na Garganu
Dovolená v Itálii

Potápění
Šnorchlování

Jaderské moře
Ostrovy Tremiti

© dzunka.cz 2012 - 2015